Підлогові унітази

Не помиляйтеся при покупці унітазу!

Головна відмінність унітазів-компакт від звичайних полягає в тому, що вони економлять простір в туалеті. Відбувається це через те, що бачок унітазу кріпиться безпосередньо до підлоги чаші (корпусу). Така модель унітазів дуже затребувана останнім часом серед покупців сантехніки.

Унітаз - обов'язковий для вбиральні сантехнічний прилад. Незалежно від бренду-виробника, моделі і ціни, він складається з чаші і ефективної зливної системи. Збираючись дешево купити унітаз, ретельно вивчіть всі представлені на ринку моделі. Великий вибір, якість виготовлення і доступну вартість сантехніки гарантуємо.

Важко уявити собі вбиральню без унітаза. Цей прилад давно став обов'язковим елементом будь-якого санвузла. Такі вироби випускаються в різних модифікаціях на всіх провідних сантехнічних фабриках світу. Функціонально вони практично не відрізняються.Встановивши підлоговий унітаз з інсталяцією, ви зможете розвантажити інтер'єр приміщення і зробити його більш витонченим і незабутнім. Представлені у нас санфаянсові і порцелянові унітази відповідають найвищим запитам в плані дизайну і функціональності.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик