Наша команда відразу зізнається Вам - що ми беремо всі зобов'язання взяті перед клієнтом.

Але ми не любимо продавати нашу керамічну плитку і керамограніт через Online розміщення в інші міста, крім Харкова і Києва, там де у нас є свої склади. Але відразу обмовимося, якщо замовник сам прийняв це рішення, транспортування плитки в інші міста України, то це не питання.

Що ж стосується штучного товару - питань немає.

А тепер ми постараємося Вам розповісти все по порядку.

Чому ми не любимо продавати нашу керамічну плитку і керамограніт ONLINE. І відкиньте відразу цю думку що Вас це не каснётся. Так звичайно ми можемо переглянути замовлену плитку до відвантаження, але тоді виникає у Вас питання, а що це за упаковка така (мотлох).

І все ж таки, де Ви будете доплачуватиме додатково.

 • Керамічну плитку ми поставляємо нашим клієнтам на піддоні і в обрешітці відповідно до вимог перевізників - Доплата.
 • І якщо це гідний обсяг, 20 або 30 м.кв відвантажується заводським піддоном керамічної плитки. Згідно з тарифами перевізника - Доплата.
 • При отриманні плитки клієнтом, замовлення машини - Доплата.
 • Витратити час при огляді і перевантаження товару. Час гроші. Доплата .
 • Виявляється всередині піддону бій, відколи кутів або емалі плитки. А документ авто перевізника про отримання вже підписаний. І рекламацію не приймають. А це не дістає обсяг матеріалів. Доплата. І вся процедура повторюється знову.
 • Бій виникає при негідною транспортування плитки, вивантаженням - непрофесійного перевізника, а також бій з самої фабрики виробника. І таким чином відразу виникає питання у клієнта відмова від усієї партії плитки або погодитися на цю тупикову ситуацію. Повернення постачальнику товару лягає на клієнта - Доплата.
 • І скільки разів ми чули від наших клієнтів що купували в іншому інтернет магазині плитку, а їм у всередину піддону вантажили різний тон і калібр керамічної плитки. Чи не приємно! - Доплата.

І таких випадків ми чули вагон і маленький візок. Женіть від себе цю думку, що Вас це не торкнеться.

А тепер наші привілеї які надаємо ми і нашому салоні Кераміки Стиль, нашим замовникам.

Ну звичайно ж це реальний зал виставка для наших клієнтів. Де Ви на власні очі знайдете все що треба Вам для ремонту. І керамічну плитку, керамограніт, ванни, змішувачі, інсталяції, душові кабіни і двері, змішувачі, душові вмонтування і гарнітури, раковини і т.д і т.п.

Але найголовніше що Ви отримуєте від нас для економії - це:
 1. Професійна консультація - це в наших силах!
 2. Найнижча ціна - дротуємо наших конкурентів!
 3. Гарантія виробника - це зручно!
 4. Безкоштовна доставка - але ми ж краще за інших!
 5. Власний склад - зберігання товару!
 6. Приймаємо рекламації по товару - заміна бою!
Ну і тепер повернемося до питання Online замовлення - що і як.

Найпростіше зробити замовлення через кнопку ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ. Перебуваючи в картці потрібного Вам товару заповнюєте форму і натискаєте кнопку відправити. А далі ми зв'язуємося з Вами і обговоримо умови оплати і доставки. Усе.

І другий варіант. Додаєте товар через кнопку Купити і переходите в оформлення кошика. Там так само заповнюєте дані і оформляєте. У наступних покупках через наш сайт, Ви будете бачити свої накопичені бонуси.

Здоров'я і удачі Вам.