Інсталяції

Інсталяційні системи

Під інсталяцією на увазі систему встановлення для підвісних видів сантехнічних виробів. До її складу входить металева рама і кріплення. Завдяки інсталяційних конструкцій, економиться місце, закривається і надійно кріпиться САНТЕХСИСТЕМИ, знижується рівень шуму. Поряд з широко поширеною інсталяцією для унітазів, існують подібні конструкції для біде, пісуарів, раковин.

Види інсталяцій і їх кріплення

Існують методи блочної і рамної інсталяції. Блокова система складається з опорних стійок і кріплення і призначається для унітазів навісного і підлогового виду в приміщеннях з міцною, капітальною стіною. Рамний вид витримує вагу 400 кг і відрізняється надійними характеристиками міцності. Рамну конструкцію можна монтувати на будь-яку стіну (гіпсокартонну, цегляну, арболітових, пінобетонну, газосилікатних, керамзитову) або на підлогу.

Перевага інсталяційних систем

Застосування інсталяції - практичний і естетичний метод пристрою сантехнічних конструкцій. Завдяки застосуванню інсталяційних систем, бачок ховається за стіною, що поглинає звуки води, що зливається. Переваги інсталяції:

  • краса і естетика;
  • компактність;
  • мінімізація шуму зливається і надходить в бачок води;
  • зручність для прибирання туалету, ванної кімнати;
  • економія води;
  • довговічність застосування.

Основні виробники

На світовому ринку сантехніки є безліч брендів, що спеціалізуються на виробництві інсталяційних систем. У їх число входить продукція Geberit, Grohe, Tece, Viega і безліч інших.

Інсталяційні системи це пристрій для прихованого монтажу санітарно-технічного обладнання, а саме раковин, унітазів, біде, душових кабін і іншого. Прихована система інсталяції для унітазів, Дозволяють приховати всю непотрібну монтажну конструкцію всередині стіни і значно розширити видимий обсяг санвузла. Їх чудово доповнять функціональні кнопки для змиву, виконані в єдиному стилі з іншої сантехнікою, все це ми пропонуємо в нашому магазині.

Вибрати готові рішення які комплектуються разом з унітазом. У комплекті завжди дешевше.

Завантаження...
Кошик