Набори з інсталяцією

Інсталяції TECE, Grohe, Geberit, Viega з унітазом в комплекті.

Стиль Кераміка салон магазин потрібної для кожного будинку сантехніки в Харкові, пропонує комплекти де ви можетезамовити та купити будь-яку інсталяцію для монтажупідвісного унітазу і біде. Ми допоможемо Вам підібратикупити інсталяцію з унітазомGeberit, Tece, Grohe, Viega за доступними цінами з гарантією виробника.

Використанняінсталяціїіпідвісного унітазузамість стандартного підлогового компакта економить простір в туалетній кімнаті і значно спрощує процес прибирання приміщення. Крім того в момент монтажу ви можете виставити унітаз на необхідну вам висоту, що не можливо зробити при використанні підлогового унітазу.

Якщо ви купуєте набір інсталяції і унітаз в комплекті в нашому магазині, то отримаєте технічну підтримку від салону плитки та сантехніки Стиль Кераміка. Такий набір допоможе вам гармонійно вписати пристрою в загальний інтер'єр ванної кімнати, або окремого санвузла при цьому, установка їх буде набагато простіше. Тому, якщо ви в пошуках найкращого рішення для своєї ванної кімнати, з точки зору ергономіки, естетики і функціональності, купуйте в нашому інтернет-магазині акції набори інсталяція + унітаз в комплекті за доступною ціною.

Власники квартир і приватних будинків намагаються максимально компактно обладнати санвузол, при цьому встановивши все необхідне приладдя. Сьогодні купити унітаз з інсталяцією (з прихованим бачком), ціна якого не розорить сімейний бюджет, можна легко в онлайн-магазині з доставкою додому. Користувачі, безумовно, оценет компактність, естетичність і функціональність сучасної системи зливу. Приховані комунікації значно полегшують процес прибирання, створюють приємний інтер'єр і досконале зручність для користувачів.

Особливості комплекту інсталяції з унітазом

Модернізований комплект унітаз плюс інсталяція має надійну систему кріплення. Вона складається з стабільних, міцних кріпильних елементів, які грунтовно фіксують сантехнічний виріб до стіни. Універсальні кріплення здатні витримати навантаження до півтонни. Вони виготовлені таким чином, що споживачі можуть поєднувати обладнання для ванної від різних виробників. Вся система зливу вдало розміщується в стіні, залишаючи користувачам милуватися лише елегантною кнопкою.

Трояндова комплекти, найчастіше, складаються зі стандартних елементів: унітазу, інсталяції з прихованим бачком і кнопки зливу. Для цього дизайнери розробили такі новинки, як безшумний клапан набору води; регулятор настройки зливу; повільне опускання кришки, пристрій для економії води. Ціна комплектів може залежати від бренду виробника, матеріалів і розміру.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик