Плитка моноколор - New England

Підбір по параметрах
Завантаження...

Колекція плитки Ascot Ceramiche NEW ENGLAND - це відмінний вибір для дизайну та оздоблення приміщень, як для ванної кімнати, так і для коридору, холу, передпокою та інших приміщень.

У 2018 році фабрика ASCOT Ceramica Італії розробила нову колекцію настінної плитки в класичному англійському стилі в форматі 33,3х100 випускається за технологією BITECH, Завдяки якій плитка не вимагає ректифікації, хоча володіє більшістю переваг ректифікований плитки при істотно нижчою ціною. Для створення типового "англійської" інтер'єру були розроблені класичні спеціальні елементи в стилі "буазері", спеціальні елементи, декорований фон і декори третього випалу з текстильним і рослинним орнаментом.

  • У колекції NEW ENGLANDпроводиться як фонова плитка в формі фігурною фільончасті панелі і пропонується або в однотонному виконанні, або з легким орнаментом частково покривають поверхню плитки.
  • Обов'язковими елементами цього дизайну є такі спеціальні елементи як ALZATA - використовується як цоколя і TORELLO - елемент завершальний композицію зверху.

Декори ASCOT NEW ENGLAND для колекції розроблені в двох варіантах виконання - або випущені на основній виробничій лінії, або вироблені за технологією третього випалу, але з аналогічним дизайном. Таким чином можна створювати інтер'єри поєднуючи декоровану фонову плитку і поодинокі декори в одному стилі. Найбільш цікавим елементом колекції є рельєфна фонова плитка в стилі "буазері" і різні варіанти її декорованого версії.

Кошик