Плитка під дерево - Axi

Підбір по параметрах
Завантаження...

Керамічна плитка ікерамограніт Atlas Concorde Axiновинка серед оздоблювальних матеріалів. Ця колекція відомого італійського бренду була представлена широкій публіці в 2013 році. Моделі колекції Axi Grey Timber Matt. Rett, Axi Silver Fir Matt. Rett, Axi Brown Chestnut Matt. Rett, White Pine Strutturato Rett, Axi Brown Chestnut Strutturato Rett, Axi Golden Oak Strutturato Rett і ін., Крім візуального подібності з паркетом мають ще й ідентичною з ним фактурою. Провівши рукою по поверхні покриття, можна відчути прожилки і легкі шорсткості справжнього дерева.

Купити італійську плитку під дерево, керамограніт, плитку для ванної Atlas Concorde Axi. Керамограніт і керамічна плитка Atlas Concorde Axi з таким шикарним і реалістичним дизайном знаходить широке застосування. Ці матеріали використовують при ремонті квартир і заміських будинків, при обробці офісів і готелів, а також при оформленні інших просторів. Особливою популярністю користується керамічна плитка для підлоги і стін.

Вона легко укладається, а її ректифіковані краю дозволяють створювати поверхні без швів і зазорів. При цьому створюється враження, що поверхня виконана з масиву дерева.

Кошик