Плитка під мармур - Marvel Pro

Блискуча настінна плитка з білої глини MARVEL PRO Wall Design Atlas Concorde майстерно відтворює вишукану глибину фактури мармуру. Поверхня плиток відрізняється доглянутістю деталей і багатством малюнка, який стильно прикрашає комерційні та житлові контексти і особливо ефектно виглядає на стінах ванних кімнат. Великий вибір ефектних декоративних елементів, чудовою мозаїки, дивовижний блиск керамічної плитки Marvel Pro Wall Design дозволяють створювати розкішні, стильні композиції.

Керамічна плитка з білої глини Atlas Concorde Marvel Pro відтворює всю пишноту натурального мармуру з його м'якими прожилками, насиченими відтінками, тонкими деталями, що утворюють благородне оздоблення внутрішніх стін. Нова колекція плитки ATLAS CONCORDE MARVEL PRO - це найкращий сучасний матеріал для стильних і вишуканих інтер'єрів! Колекція Marvel наповнена воістину красивою декорацією. Декори, бордюри і мозаїка колекції Атлас конкорд Марвел дозволяють створювати різні настрою і стилі в ванних кімнатах, санвузлах, а так само в різних житлових зонах.

Вперше нова колекція керамічної плитки ATLAS CONCORDE MARVEL PRO була представлена на міжнародній виставці в Болоньї CERSAIE 2014. Колекція Marvel Pro воістину є справжнім дивом. Ця керамічна плитка асоціюється з благородними цінними породами італійського мармуру: чистота кольору і глибина відтінків, прозорість легень димок і природність малюнка. Керамограніт дивовижно точно відтворює поверхню мармуру. Колекція Marvel Pro показує всю пишноту самого цінного з природних каменів і надає благородне оздоблення інтер'єру.

Купити італійську плитку декори, бордюри або мозаїку колекції Атлас конкорд Марвел Про, керамограніт, плитку для ванною просто і без ризику.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик