Плитка під мармур - Marvel

Підбір по параметрах
Завантаження...

Керамічна плитка з білої глини Atlas Concorde Marvel відтворює всю пишноту натурального мармуру з його м'якими прожилками, насиченими відтінками, тонкими деталями, що утворюють благородне оздоблення внутрішніх стін. Нова колекція плитки ATLAS CONCORDE MARVEL - це найкращий сучасний матеріал для стильних і вишуканих інтер'єрів! Колекція Marvel наповнена воістину красивою декорацією. Декори, бордюри і мозаїка колекції Атлас конкорд Марвел дозволяють створювати різні настрої і стилі в ванних кімнатах, санвузлах, а так само в різних житлових зонах.

Вперше нова колекція керамічної плитки ATLAS CONCORDE MARVEL була представлена на міжнародній виставці в Болоньї CERSAIE 2012. Колекція Marvel воістину є справжнім дивом. Ця керамічна плитка асоціюється з благородними цінними породами італійського мармуру: чистота кольору і глибина відтінків, прозорість легень димок і природність малюнка. Керамограніт дивовижно точно відтворює поверхню мармуру. Колекція Marvel показує всю пишноту найціннішого з природних каменів і надає благородне оздоблення інтер'єру.

Купити італійську плитку декори, бордюри або мозаїку колекції Атлас конкорд Марвел, керамограніт, плитку для ванної просто і без ризику для себе.

Кошик