Плитка під мармур - Marvel Edge

Підбір по параметрах
Завантаження...

Мармур Marvel Edge - сучасна класика. Atlas Concorde Marvel Edge - яскравість і виразність серії Marvel Edge Марвел Едж, Натхненної самою природою, стають предметом проектування, що дає можливість стильно індивідуалізувати простору і насолоджуватися сучасною класикою.

Купити кращі колекції керамічної плитки і керамограніта Атлас Конкорд: Marvel, Marvel Pro, Marvel Edge. Краща ціна на всі колекції плитки і керамограніта. Купити просто і без ризику колекції плитки фабрики Атлас Конкорд для себе.

Керамограніт під мармур інастінна плитка серії Marvel Edge з вражаючою графічною точністю і увагою до деталей відтворюють відтінки, малюнок вен, вкраплення найцінніших порід натурального мармуру.

Marvel Edge - це простору, в якому ви жівёте.Marvel Edge розповідає історію справжньої краси, таку ж унікальну, як головні герої, які оточують себе нею. Можна нескінченно довго перераховувати унікальні якості плитки Атлас Конкорд, але оцінити їх повністю гідно, ви зможете тільки доторкнувшись до них, відчувши їх теплоту і насиченість.

Кошик