Cerrad

Керамограніт Cerrad - висококласне обробне покриття від провідної компанії, родом з Польщі, яка почала свою історію в 1994 році.

В каталозі польського виробника вдається знайти матеріал для облицювання сходів, терас, балконів, доріжок і живих приміщень. Обшивка плиткою можлива всередині і зовні будинків, а підвищена опірність зовнішнім механічним навантаженням дозволяє укладати матеріал в місцях громадського призначення з великою кількістю відвідувачів.

Завдяки безперервної модернізації та оптимізації процесу виготовлення, яке полягає в детальному контролі кожної стадії створення керамограніта, використанні інноваційних дизайнерських рішень, високотехнологічного обладнання, застосування надсучасних цифрових пристроїв та постійному моніторингу переваг споживачів.

Саме такий підхід робить керамограніт Церрад ідеальним продуктом, що вписується в сучасну картину світу. На нього звертають увагу дизайнери та архітектори, які підтримують оригінальний підхід, висока якість і стиль житлового простору.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик