Cisa

Підбор за параметрами
Завантаження...

Плитка для ванноюпід деревокерамограніт Cisa - це продукція від лідера в сфері виробництва керамічних оздоблювальних матеріалів. Вироби від італійської фабрики відрізняється від ряду інших своєю функціональність, естетичністю. Виробник застосовує передові технології для створення керамічної плитки вищої якості. Особлива увага приділяється екологічності продукції, при виробництві використовуються матеріали безпечні для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Керамічна плитка і декор для ванної Cisa пропонується в асортименті колекцій, поверхонь і форматів. Кераміка від цієї торгової марки повністю відповідає сучасним вимогам до дизайнерського оформлення. За допомогою даного оздоблювального матеріалу можливе створення максимально зручного і естетичного дизайну ванної, вбиральні.

Керамічна плитка Cisa (Італія) - це сучасна фабрика кераміки. Завдяки високим показникам естетичності і фірмовому якості, Cisa легко відрізнити від керамічної плитки інших європейських фабрик.

Підібрати італійську плитку під дерево, керамограніт, плитку для ванної Cisa. Купити просто і без ризику для себе в салоні Стиль Кераміка.

Кошик