Плитка моноколор - Liberty

Підбір по параметрах
Завантаження...

Серія Cisa Liberty - вибір тих, хто хоче створити стильну атмосферу в рамках свого сантехнічного вузла. Хто хоче бачити продукт, який не втратить своєї актуальності з часом і буде довго радувати око в процесі експлуатації. Cisa Liberty - плитка в середньому розмірі від відомої італійської фабрики. Продукт має матову поверхню і призначений для укладання з мінімальним швом.

Колекція Cisa Liberty складається з основної фонової плитки, плитки декоративної, витончених керамічних панелей (Боузер) і доповнюють можливу укладання бордюрів в двох розмірах. На підлогу фабрика пропонує однотонний продукт у відповідних відтінках, в розмірі 32 * 32, також з матовою глазур'ю. Cisa Liberty багатогранна і досконала, в ній поєднуються різні кольори, фактури і формати. П'ять тонів колекції (prugna, avorio, bianco, nero, tortora) відмінно підійдуть для оформлення житлових приміщень.

Фонова однотонна плитка колекції ефектно поєднується декоративними стінними панелями, формат їх 32х75. Декори колекції Cisa Liberty додадуть інтер'єру елегантність в актуальному стилі ретро. Оформлення приміщень в єдиному стилі і створенню затишної атмосфери сприяє комплектації колекції Cisa Liberty бордюрами і підлоги плиткою. Купити просто і без ризику колекцію плитки для ванної фабрики Cisa Liberty для себе в салоні Стиль Кераміка

Купити Cisa Liberty, підібрати елементи обробки й мозаїки. В інтернет магазині представлений широкий вибір обробний матеріалів від відомої італійської фабрики Cisa.

Кошик