Плитка моноколор - Florence

Підбір по параметрах
Завантаження...

Плитка колекції Florence від фабрики Domino. Domino Florence - це колекція керамічної плитки, що стала втіленням ніжності і романтичності. Вона може використовуватися для обробки ванних кімнат, кухонь, віталень і навіть спалень. Ніжні пастельні тони в поєднанні з вишуканим візерунком дозволяють додати інтер'єру теплоти і комфорту. Вишуканості керамічній плитці Domino Florence надає також матова поверхня, що імітує текстиль, а до числа основних достоїнств можна також віднести доступну вартість за квадрантний метр.

У складі колекції 14 елементів. Щоб візуально оцінити плитку Domino Florence в поєднанні з іншими елементами та іншими колекціями в вашому інтерьрере. Небесні відтінки колекції Флоренце португальської фабрики Domino наповнять ваш інтер'єр легкої ранкової атмосферою. Моноколорной матовою плитці складає компанію кераміка з рельєфним орнаментом - гармонійне поєднання. Щоб розділити зонально різнорідні ділянки, на допомогу фризи. У комплекті бордюри з ромбоподібним візерунком і мозаїчної обробкою.

Асортимент продукції компанії включає в себе плитки одинарного випалу на білій глині і з нанесенням глазурі. Domino має національну мережу дистриб'юторів і присутній в більш ніж 60 країнах, на п'яти континентах.

Кошик