Emil Ceramica

Підбор за параметрами
Завантаження...

Фабрика Emil Ceramica одна з найбільших компаній на італійському ринку керамічної плитки, яка виробляє широкий асортимент з 1961 року. Фабрика Emil Ceramica постійно оновлює свій асортимент, використовуючи найновітніші технології виробництва. Еміль Кераміка строго стежить за дотриманням найвищих стандартів якості. Керамічна плитка Emil Ceramica (Еміль Кераміка) - це екологічно чистий матеріал.

Купити кращі колекції керамічної плитки і керамограніта Emil Ceramica: Petrified Tree, Anthology, Silverstone, Chic. Краща ціна на всі колекції плитки і керамограніта. Керамічні вироби Emil Ceramica призначені для внутрішньої і зовнішньої обробки, з цією метою розроблені і випущені спеціальні колекції.

Талановиті дизайнери та майстри Emil Ceramica з міста представляють свої роботи всьому світу, черпаючи натхнення в роботах італійських класиків. Відомий венеціанський будинок кераміки Emil Ceramica входить в трійку кращих виробників керамічної продукції і славиться плиткою найвищої якості. Завдяки скурпулезно підходу до кожного етапу виробництва, використання виключно натурального матеріалу Emil Ceramica стійка на своїх лідерських позиціях. Широкий асортимент Emil Ceramica відповідає сучасним тенденціям і представлений настінної, напрольной плиткою, керамогранітом. Асортиментна лінійка іспанського виробника вражає різноманітністю, величезним вибором тексур і кольором, свіжими дизайнерськими ідеями.

Можна нескінченно довго перераховувати унікальні якості плитки Emil Ceramica, але оцінити їх повністю гідно, ви зможете тільки доторкнувшись до них, відчувши їх теплоту і насиченість.

Кошик