Плитка під дерево - Millelegni

Emil Ceramica Millelegni - колекція підлогового керамічного граніту, що імітує фактуру натуральної деревини. Продукт представлений нам італійськими майстрами в двох форматах 15х120 і 20х120. Матеріал підходить для укладання в місцях з активною прохідністю, так як фарбують по всій товщині виробів. вона ректіфіцірованая, що дозволяє укладати плитку з мінімальним швом, повністю імітуючи дерев'яна підлога або паркету. Світ дерева містить майже нескінченне багатство видів, варіюючи від одного континенту до іншого. Сьогодні в колекції представлені чотири види деревини, з різних регіонів світу, їх структурування і поверхні бездоганно відтворити.

Noce selvatico (Italy): це дике дерево зі стовбуром, яка варіюється від вертикалі, за участю інтенсивної, різноманітного забарвлення в діапазоні теплих відтінків.

White Toulipier (Canada): названий на честь його тюльпана, як квіти, ця деревина зображується білим кольором, щоб підкреслити всю тонкість і оригінальність моделі.

Scottish Oak (Scotland): в старих бочках з дуба витримуються найкращі скотч і віскі, а точне відтворення кольорів і відтінків принесли плитці під дерево невід'ємне вплив духу.

Grey Ash (Japan): Ці дошки з їх полірованої, райдужні, майже сріблястого погляду приходять з дерев, які можуть бути до 40 метрів у висоту

Зносостійкість матової поверхні має показник, що дозволяє застосовувати Emil Ceramica Millelegni в місця громадського користування, а також в кухнях і коридорах, якщо говорити про приватних інтер'єрах. Завдяки струменевого нанесення глазурі на тіло плитки, кожна має унікальний малюнок, що підкреслює її схожість з натуральним деревом.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик