Vidrepur

Підбір по параметрах
Завантаження...

Колекції мозаїки від компанії VIDREPUR прикрасять будь-який інтер'єр і підкреслять його оригінальність! З 1988 року фабрика VIDREPUR є одним з найбільших світових виробників облицювальних матеріалів зі скла. Мозаїка зі скла Vidrepur є листи розміром 317х317 мм, що складаються з фрагментів, наклеєних на папір, на сітку з поліефірного скловолокна або з точками клеющего складу. Завдяки незмінності своїх технічних характеристик і стійкості до зовнішніх впливів, простоті в укладанні і зручності в догляді, скляна мозаїка є ідеальним декоративним матеріалом для облицювання басейнів, фасадів, колон, ванних кімнат, прикраси інтер'єрів і т.д. Використання скла в поєднанні з широкою гамою кольорів відкриває необмежені можливості для створення оригінальних дизайнерських рішень.

Підприємство з виробництвом в Кастельоні (Іспанія) і представництвами в США і Мексиці, налічує понад 4000 дистриб'юторів і користується авторитетом на світовому ринку. Кращі традиції і мистецтво гармонійно поєднуються протягом більше 20-ти років в роботі цього відомого бренду, який займає лідируючі позиції у виробництві та продажу скляної мозаїки. На виставці Vidrepur здивував своїх споживачів нової колекцією мозаїки, в якій зміг поєднати непоєднуване - бджолині стільники і межі діамантів.

Така мозаїка точно прикрасить будь-який санвузол і не залишиться непоміченою. У колекцію нової мозаїки входять шість кольорів: Diamond Black, Diamond Nostalgic, Diamond Radiant, Diamond Turquesa, Diamond Venetian, Diamond White.

Кошик