Naxos

Кахель від італійського виробника Naxos Ceramiche відомий на весь світ вишуканим дизайном колекцій оздоблювальних матеріалів. Це кераміка з відмінними технічними характеристиками. Керамічна плитка від італійської фабрики відмінно витримує вплив вологи. Навіть при перепадах рівня вологості кахель не кришиться, зберігає первісну структуру і зовнішній вигляд поверхні.

На нашому сайті керамічна плитка для ванної Naxos займає гідне місце серед оздоблювальних матеріалів преміум класу. Як доповнення до колекції кераміки з Італії пропонується безліч декоративних елементів (бордюрів, вставок).

Колекції керамічної плитки від компанії Naxos вражають своєю гармонією і багатством відтінків. Поверхні, що імітують природні матеріали - плитка під камінь, плитка під дерево, плитка під дерево бетон, або плитка під шпалери, прикрашені вишуканими візерунками, дозволяють оформити простір, що відбиває стиль і індивідуальність замовника.

Різноманітність декоративних елементів відкриває широкі можливості для створення яскравих акцентів або візуального зонування приміщення.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик