Плитка під камінь - Lithos

Підбір по параметрах
Завантаження...

керамогранітLithos Naxos проведений в Італії. Ця колекція складена з керамічноїплитки для стін, Яку виготовили з білої глини ікерамічного граніту для підлоги.

Настінний кахель формату 32х80,5 см представлений трьома лінійками кераміки, кожна з яких відтворює окрему осадочную породу: пудровий-бежеві модулі Lias - вапняк, кераміка в сірих тонах Latemar - доломіт, а дуже світлий кремовий кахель Trani -піщаник. У колекцію керамограніта Lithos від Naxos увійшли настінні декорації з білої глини. Рельєфні модулі Rub мають полосчатую текстуру в рубчик, яка відтворює пиляний камінь, тільки що зрізаний з масиву в кар'єрі.

Тривимірні модулі Muretto копіюють мультиформатні кам'яні кладки з роздробленої, притертой і відшліфованою породи. Приємна різноманітність в інтер'єр вносить об'ємнамозаїка Taupe 3D, чіпи якої немов вирізані з декількох сортів деревини. Вони нарочито нерівномірної товщини, чому створюють фактурну поверхню. Інший мозаїчний модуль виконаний у сірій гамі з поверхнею «під камінь».

Дрібнозернистий, пофарбований в масікерамограніт Lithos Naxos для підлоги представлений трьома модулями «під камінь» формату 60х60 см і двома модулями «під дерево» формату 23х100 см. «Кам'яні» плити Silver, Sand і Alpine виконані в кольорі, що відповідає кахлю для стін. Керамічний паркет тут представлений «деревиною» сірого відтінку Ortless і дошкою золотисто-бежевого кольору Fassa, які прекрасно поєднуються з керамікою під камінь і перегукуються з мозаїкою «під дерево».

Кошик