Плитка під камінь - Dike Dolan

Підбір по параметрах
Завантаження...

Керамограніт Pamesa Atrium Dike Dolan. Відтінок у даного підлогового керамограніта імітує колір мармуру. Приємний погляду, він буде відмінно гармоніювати з будь-яким оточенням, в будь-якій кімнаті, де б не був використаний.

Pamesa Atrium Dike Dolan - це підлоговий керамічний граніт іспанського виробництва. Плитка традиційної квадратної форми виконана в форматі 75x75. Поверхня матеріалу глянцева полірована, під мармур. Колірна гамма світла, кремова. Фонова плитка точно передає Прожілковая малюнок натурального мармуру. Pamesa Atrium Dike Dolan має широку сферу застосування як в житлових, так і в громадських приміщеннях. Матеріал використовують для оформлення підлоги в житлових кімнатах, ванних або кухнях, а також в готелях преміум-класу і торгових центрах, салонах краси і елітних ресторанах. Прекрасно доповнює розкішні інтер'єри в класичному стилі.

Керамограніт Pamesa Atrium Dike Dolan має (PEI IV) пий 4 що дає високі технічні та експлуатаційні показники, серед яких особлива зносостійкість, довговічність, легкість укладання і чищення. Зробіть свій вибір разом з цінителями справжньої краси і високої якості.

Кошик