Плитка під мармур - Fenix

Підбір по параметрах
Завантаження...

Fenix Pamesa колекція керамограніта під мармур.

Fenix Perla Leviglass - це універсальна плитка колекції FENIX фабрики PAMESA (Іспанія). Основа плитки - керамограніт, тому ви можете бути впевнені в її міцності і довговічності. Що стосується загальних характеристик Fenix Perla Leviglass, то слід зазначити розмір плитки в мм - 600х1200, тому форму керамограніта можна охарактеризувати як прямокутна. Візуально поверхня плитки з колекції FENIX дуже нагадує мармур - вона полірована і пофарбована в білий колір. Це було досягнуто майстрами PAMESA за допомогою сучасних технологій, завдяки яким універсальна плитка Памеса придбав (а) розмір і форму, заявлену в каталозі. Також нам часто задають питання про морозостійкості плитки і у випадку з Fenix Perla Leviglass наша відповідь - так.

Додамо кілька слів про технічні параметри цієї плитки. Якщо ви плануєте використовувати керамограніт Памеса як підлогову плитку, обов'язково зверніть увагу на клас стирання (PEI). Керамограніт з показником PEI2 підійде тільки для підлоги у ванній або в вітальні, PEI3 - можна використовувати в інших місцях будинку (підлогу кухні, передпокій, поріг, тераса), але його недостатньо для громадських місць. Це стосується не тільки плитки PAMESA, але і керамограніта інших виробників. Для офісу, ресторану, невеликого магазину необхідно шукати плитку з показником PEI4 або PEI5 (керамограніт з таким класом також підходить для місць з максимальним навантаженням на підлогу: торговий центр, вокзал, супермаркет). Fenix Perla Leviglass має клас стирання PEI 4 (високий), зверніть на це увагу при виборі. Такий матеріал як керамограніт може піддаватися додатковій обробці, в результаті якої зрізається бічна кромка. Цей процес називається ректифікація та Іспанія випускає дуже багато такої плитки, так як це дає можливість укладання вироби (в тому числі фабрики PAMESA) з мінімальним швом.

Керамограніт з колекції FENIX відмінно підійде для укладання на теплу підлогу, головне не забувайте вибрати правильний клей і дотримуватися елементарних правил укладання плитки PAMESA.

Кошик