Paradyz

Підбор за параметрами
Завантаження...

Купуючи плитку для стін або підлоги керамограніт фабрики Paradyz у нас, Ви купуєте в авторизованої точки продажу. Сміливо і без сорому купити якісний європейський товар з відмінною якістю. В даний час фабрика Paradyz випускає досить широкий асортимент керамічної продукції, де знайшлося місце не тільки плитці, але і мозаїці. Кількість колекцій просто зашкалює. При цьому кожна з них має власний унікальним і неповторним дизайном.

Вибираючи плитку, яка випустила фабрика Paradyz Польща, неодмінно зверніть увагу на технічні характеристики обраної Вами колекції плитки або керамограніта. Ми в свою чергу допоможемо у виборі відповідного під особливий інтер'єр приміщення і дивним поєднанням з двох натуральних матеріалів - каменю та дерева. Якість декоративних елементів виробником пропонується не тільки традиційні вставки і бордюри, а й мозаїка, що дозволяє додати інтер'єру індивідуальність.

Польська продукція Парадіж анітрохи не поступається італійській та іспанській плитках за якістю і дизайну, причому коштує значно дешевше. Плитка Paradyz представлена різноманітними форматами - від мозаїки до великих розмірів. Це дозволяє облицьовувати будь-яке приміщення, і найголовніше - створити потрібний ефект. Всі колекції дуже різні - одна яскравіша, інша декоративна, третя стримана, але всіх їх об'єднує елегантність і вишуканість. Керамічна плитка Парадіж - це справжнє мистецтво, яке хочеться перенести в свій інтер'єр.

Керамічну плитку Парадіж можна використовувати у ванній, на кухні, в житлових зонах квартир і заміських будинках. Є колекції, які підійдуть і для громадських приміщень, офісів, торгових центрів і басейнів. Все це Ви зможете купити у нас в салоні або інтернет магазині.

Кошик