Плитка під дерево - Manhattan

Підбір по параметрах
Завантаження...

Керамограніт Manhattan Porcelanosa екологічно чистий продукт від європейського бренду.
Колекція Manhattan ідеально точно передає фактуру малюнка натурального дерева, але при цьому вироблятися з матеріалів відпресованих залишків до 90 і вище відсотків свого внутрішнього складу. Бренд Porcelanosa в колекції Manhattan Par-Ker уособлює турботу про природу і людину в навколишньому природному середовищі. Це сучасний тренд у виробництві еко продуктів серед виробників керамічної плитки і мозаїки.
Головною характеристикою керамічної плитки є наявність екологічним маркуванням Dapcons. Дана маркування встановлюється серед виробників, які вивчають вплив своїх продуктів на екологію і подальше вплив на людину.

Керамограніт Porcelanosa Manhattan рекомендується до використання при обробці підлоги в середніх і великих приміщеннях - на кухні, у вітальні, їдальні, ванній кімнаті, залі, різних установах. Для створення чудового підлогового покриття дизайнери запропонували кілька колірних версій - NATURAL, COGNAC (темно коричневий), COLONIAL, MARLE (бежевий), FRESNO (максимально світлий).

Керамічна плитка Manhattan проводиться в двох розмірах - 294х120 і 193х120 см. Керамограніт стійкий до впливу різних середовищ і температур - вогню, води, морозу і також динамічним навантаженням при впливі на поверхню плити.

Кошик