Rondine Group

Підбор за параметрами
Завантаження...

Rondine Group була заснована влітку 1961 і влаштувалася в районі між Reggio Emilia і Modena. Rondine S.p.A. є сьогодні однією з найбільш процвітаючих промислових груп в секторі.

Ентузіазм перших днів залишився незмінним, як і результати роботи компанії. Ці результати дають нам силу рухатися далі, ніколи не спочивати на лаврах. Нові продукти, інноваційні технології, наукові дослідження та розробки, якість, дизайн і турбота про навколишнє середовище: це ті цінності, якими керується Rondine і через півстоліття історії, і це те, що показує нам шлях вперед.

Плитка під дерево Rondine (Італія) - це продукція від Rondine Group, відома своїм якість і оригінальністю. Колекцій італійської кераміки, оздоблювальні матеріали від цього бренду виділені в окрему категорію. Плитка під дерево з сонячної Італії відмінно підійде для оформлення інтер'єру квартири, будинку, офісу. Керамічна плитка під дерево Rondine з віртуального каталогу інтернет магазину допоможе створити в приміщенні атмосферу комфорту і невимушеності. Точне відтворення структури натуральної деревини на поверхні кахлю rondine bricola наповнить кімнату теплом, доповнить дизайн, підкреслить вдалу меблювання. Підбирайте оздоблювальні матеріали та замовляйте їх за доступними цінами на нашому сайті!

Кошик