Плитка під камінь - Sirio

Підбір по параметрах
Завантаження...

Керамограніт Sirio від Vallelunga по праву вважається відмінним вибором кахлю для підлоги в передпокої, на кухні, в ресторані або в офісі. Продукція італійської фабрики Vallelunga добре зарекомендувала себе за такими параметрами, як висока зносостійкість, вологостійкість і міцність. Кращі дизайнери працювали над створенням цієї колекції, тому нікого не залишить байдужим витонченість оформлення інтер'єру керамогранитом Sirio.

Колекція VALLELUNGA SIRIO Валлелунга Сирио представлена імітує мармур керамогранитом в форматі 80х80, з лаппатірованной і натуральною поверхнею. Випускається в чотирьох відтінках: Ivory, Copper, Silver, Carbon. Широкі, м'які прожилки каменю викликають відчуття затишку і надійності.

Бездоганний керамограніт з лапатірованной поверхнею колекції Vallelunga Sirio стане справжньою окрасою житлового приміщення. Потужності італійської фабрики і новітні технології дозволяють випускати вишуканий, ніжний, благородний керамограніт, фактура і відтінок якого повністю ідентичні натуральному мармуру.

Кошик