Комбіновані

Комбіновані рушникосушки.

Формула комбінованих полотенцесушителей дуже проста. Це (водяний ПЛС) + (ТЕН) + (кран під ТЕН)

Комбинированный полотенцесушитель
  • Комбінований полотенцесушитель=водяний полотенцесушитель + електричний ТЕН + кран під ТЕН;
  • практично будь-який водяний полотенцесушитель може бути обладнаний електричним ТЕНом;
  • вибираючи водяний полотенцесушитель для комбінованого підключення орієнтуємося на формулу 1кв.м ванної кімнати=100Ватт теплової мошность рушникосушки;
  • необхідна потужність ТЕНа вказана в характеристиках водяних полотенцесушителей;
  • потужність ТЕНа не повинна перевищувати теплову потужність рушникосушки;
  • Всі необхідні параметри для вибору ТЕНу вказані в характеристиках товару:
  • Параметр: рекомендована потужність ТЕНа;
  • Параметр: теплова потужність, watt.


Комбінований полотенцесушитель - це водяний полотенцесушитель Маріо, який підключається до системи централізованого опалення, при цьому в конструкцію сушарки вноситься додатковий елемент - електричний ТЕН (трубчастий електронагрівач), який встановлюється в спеціальний кран під ТЕН в стояк який має на зворотному боці наклейку з позначкою<ТЕН> , Або монтується за допомогою додаткових фітингів, тим самим об'єднуючи в собі кращі якості водяного та електричного полотенцесушителя.

У холодну пору року полотенцесушитель обігрівається від системи централізованого опалення, а в НЕ опалювальний сезон полотецесушітель у ванній кімнаті підключається до мережі 220В. Тепловіддача комбінованого рушникосушки більш висока порівняно з електричним полотенцесушителем, здатний виконувати функції опалювального радіатора, обігріваючи ванну кімнату, а також підтримуючи задану вологість і запобігаючи появі цвілі. Для ванних кімнат великої площі рекомендуємо підбирати потолетнцесушітель висотою більше 1000 мм. На кожному виробі в технічних характеристиках товару зазначена необхідна і достатня потужність Тена, щоб мати кращі показники тепловіддачі і економічності.

Автономний режим роботи комбінованого рушникосушки Маріо

Комбіновані рушникосушки Маріо не обов'язково повинні підключатися до системи централізованого опалення. Такі рушникосушки можуть заправлятися теплоносієм (вода, масло), кріпитися до стіни, і виконувати функції електричного полотенцесушителя. Полотенцесушитель, заправлений олією, повноцінно обігріває ванну кімнату і має схожі властивості з електричним масляним радіатором. На заводі Маріо ми виробляємо повний цикл робіт з виготовлення та комплектації комбінованого рушникосушки, заправляємо олією, встановлюємо ТЕН перевіряємо на герметичність і відправляємо виріб в готовому вигляді. Ми допоможемо Вам підібрати і купити комбінований полотенцесушитель який ідеально підійде для вашої ванної кімнати.

Схеми підключення ТЕНа

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик