Ванна

Завантаження...

Купити акрилову ванну в Харкові

Кожен виробник використовує свою товщину стінки при виробництві ванни, яка знаходиться в межах від 4 до 7 мм. Чим менше її товщина, тим гірше стають міцності, зменшується довговічність. Оптимальна товщина складає 5-6 мм. Провідні європейські виробники - PolimatRavakTreesseVilleroy & Boch дотримуються стандартів якості при виробництві ванн, ви можете бути впевнені у відмінній якості і довговічності акрилової ванни.

Акційні пропозиції від провідних брендів.

Акрилові ванни з'явилися на ринку сантехніки досить недавно, приблизно 12-15 років. Всі пам'ятають, що найбільш поширені в той час були ванни з чавуну і сталі. Акрилова ванна прийшла на їх заміну. Головною перевагою її перед ними є меншу вагу, що дозволяє без праці її транспортувати на будь-який поверх багатоквартирного будинку без зайвих зусиль. Коли тільки з'явилися в той час акрилові ванни, головним недоліком була її дорожнеча. Але час минав, розвивалися технології, собівартість виготовлення ванни зменшувалася. Через деякий час, вони стали доступні бюджетному покупцеві.

Головною перевагою у виготовленні акрилової ванни є можливість при виробництві міняти її геометрію і форму. При цьому лінії стають більш плавні і округлі, геометрія асиметричною, форма оригінальною. З'явився такий (тренд) в акрилових ваннах, як кутова ванна.

Кошик