Асиметрична

А ЧОМУ Б І НЕ КУПИТИ АСИМЕТРИЧНУ ВАННУ?

Протягом останніх десятиліть все більше людей прагнуть зробити інтер'єр свого будинку абсолютно особливим і глибоко індивідуальним. Звичайно, це також відноситься до ванних кімнат - одному з улюблених приміщень в будинку.

Якщо ви шукаєте щось оригінальне щодо дизайну своєї ванної кімнати, і не боїтеся сміливих і нестандартних рішень, радимо задуматися про придбання асиметричної ванни. Вона стане справжньою «родзинкою» приміщення, змусивши навіть звичайну ванну заграти новими фарбами.

Перед вами - широкий асортимент асиметричних ванн з різними формами. Можливо, вам сподобаються ванни з плавними, хвилеподібними обрисами, завдяки яким у ванній буде панувати атмосфера гармонії і спокою. Або вам більше припадуть до смаку чіткі лінії ванни-трапеції, що надають приміщенню динамічний ультрасучасний лиск.

Асиметричні ванни виготовлені з високоякісного акрилу. За індивідуальним бажанням вони можуть бути виконані як в лівосторонньому, так і правостороннем варіанті.

Основна перевага асиметричною ванни:

Асиметрична ванна вкрай цікаво виглядають в інтер'єрі. Різноманітність геометричних форм дозволить вам вибрати ідеальний варіант саме для вашої ванної. Купити асиметричну ванну в Харкові в Стиль Кераміка - салон сантехніки та плитки.

Кутова ванна асиметричної форми може стати відмінним рішенням для приміщення невеликих або нестандартних габаритів.

Підбір по параметрах
Завантаження...
Кошик